style="border:0; width: 100%; height: 100%;" allowfullscreen>
Mūsų adresas:
Baldininkų g. 3, Karmėlava,
LT-49176 Kauno r.
Turite klausimų mums?
Parašykite mums
info@autofortuna.lt
Mūsų darbo laikas
Pirmadienis - Penktadienis 8:00 - 18:00 Šeštadienis 10:00 - 15:00
Telefono numeris
Darbo laikas nuo pirmadienio iki penktadienio 08:00 - 18:00, kontaktinis telefonas - +370 619 66999

Dauguma vairuotojų žino, kad reguliari automobilio priežiūra yra būtina siekiant užtikrinti jo ilgaamžiškumą. Transporto priemonės būklę lemia daugybė faktorių – tiek išorinių, tiek vidinių, kuriuos sukontroliuoti ne visada įmanoma. Tačiau daugelio gedimų priežastis neretai būna paprasčiausias aplaidumas, delsimas. Ką vertėtų žinoti apie transporto priemonės priežiūrą, kad tokių situacijų pasitaikytų kuo mažiau?

Savalaikis tepalų lgio tikrinimas.

Švaros palaikymas – ne tik dėl estetikos.

Aušinimo, stabdžių, langų apiplovimo skysčio normos palaikmas.

Atsargus pajudėjimas iš vietos.

Reguliarus padangų slėgio tikrinimas.

img

Mūsų Autoserviso paslaugos

Autofortūna - tai autoservisas, kuriame atliekame visus įmanomus automobilio, remonto, priežiūros, techninio aptarnavimo, ir kitus darbus.

img
01

Kompiuterinė diagnostika

Jūsų pageidavimu atliksime pasirinktas patikros paslaugas – pilną automobilio techninės būklės patikrą ar atskirų automobilio sistemų, mazgų techninės būklės patikrą. Atlikę patikrą pateiksime ir įvardinsime matavimų rezultatus, taip pat patarsime ir pakonsultuosime.

Plačiau →
img
02

Stabdžių sistemos patikra ir remontasStabdžių sistema yra labai svarbi automobilių techninė dalis, kuri tiesiogiai įtakoja jūsų pačių bei aplinkinių žmonių saugumą. Stabdžiai turi būti remontuojami ir tikrinami reguliariai, kaip nurodo kiekvieno automobilio instrukcija, naudojant reikiamas medžiagas ir detales. Modernia įranga ir kompiuterine diagnostika patikrinsime Jūsų automobilio stabdžių būklę, nustatysime galimas problemines vietas, pakeisime susidėvėjusias stabdžių dalis.

Plačiau →
img
03

Važiuoklės patikra ir remontas

Važiuoklės patikra būtina, jei nenorite, kad automobilio gedimai kauptųsi ir ateityje sudarytų nepatogumų. Jei tik pastebėjote neįprastus garsus, sklindančius iš automobilio apačios ar kitus trukdžius, kreipkitės į mūsų autoservisą šalinsime problemos priežastis.

Plačiau →
img
04

Variklio alyvos parinkimas ir keitimasĮprastai automobilio tepalų keitimas atliekamas kas 10 tūkstančių kilometrų arba kas du metus. Sintetinių tepalų keitimas atliekamas vidutiniškai kas 15 tūkstančių kilometrų. Standartiškai tepalų keitimas atliekamas pagal gamintojų nustatytus kriterijus. „Autofortūna“ serviso komanda pasirengusi atlikti pagrindines tepimo sistemos priežiūros operacijas, patikrinti tepalų lygį karteryje. Taip pat pakeisti filtrus ir tepalus, patikrinti slėgį sistemoje.

Plačiau →
img
05

Pavarų dėžių alyvos keitimas

Automatinių pavarų dėžių pilnas tepalų keitimas - šis procesas yra svarbus tuo, kad jūsų automobilio pavarų dėžė veiktų ilgai ir be papildomų sutrikimų. Kaip žinome automatinėse pavarų (greičių) dėžėse, visas automobilio judėjimas iš vietos yra perduodamas tik per tepalą. Pagrindinį judesį pavarų dėžei perduoda hidro transformatorius (konverteris).

Plačiau →
img
06

Sankabos, smagračio remontas ir keitimasSugedo sankaba? Automobilis nevažiuoja? Arba važiuoja tik žemomis pavaromis ir buksuoja? Įspaudus sankabos pedalą prie sankryžos girdisi garsai ar vibracijos? Panašu, kad teks išimti jūsų automobilio greičių dėžę ir pasižiūrėti kas gi ten nutiko. Bet nusiraminkite pataikėte į teisingą vietą. O sankaba yra einamasis remontas kaip ir stabdžių kaladėlės ar variklio alyva.

Plačiau →
img
07

Paskirstymo ir kitų dirželių bei įtempėjų keitimasIšorinio variklio dirželio keitimas yra taip svarbus kaip ir paskirstymo diržo keitimas, o laiku nepakeitus išorinių agregatų dirželio galima padaryti tikrai daug žalos tiek varikliui tiek pačiam vairuotojui problemų.Išorinio variklio dirželio pagrindinė paskirtis yra sukti išorinius agregatus, dažniausiai tai yra tokie agregatai kurie padeda vairuotojui lengviau valdyti automobilį ir sukinėti vairą – tai vairo stiprintuvo siurblys, generatorius kuris aprūpina variklį ir automobilio kitas sistemas elektra, taip kondicionieriaus siurblys kuris užtikrina malonų važiavimą automobiliu.

Plačiau →
img
08

Starterių, generatorių diagnostika ir remontasStarterio ar generatoriaus gedimai daro didelę įtaką visai elektros įrangai ir sistemoms. Elektros įranga ir sistemos – tai eilė automobilio dalių, kurių veikimui reikalinga elektra: generatorius, starteris, akumuliatorius, automobilio apšvietimo sistema ir kt. Nuo jos būklės priklauso, kaip sklandžiai veiks transporto priemonė.

Plačiau →
img
09

Ratų montavimas ir balansavimas„Autofrtūna“ servisas teikia profesionalias ir kokybiškas padangų montavimo ir balansavimo paslaugas, kurių dėka pailgės padangų tarnavimo laikas, pakaba ir valdymo elementai bus apsaugoti nuo pirmalaikio susidėvėjimo ir bus užtikrintos puikios važiavimo sąlygos. Savalaikis padangų keitimas – saugios kelionės garantas.

Plačiau →
img
10

Žibintų reguliavimas ir poliravimasAutomobilių žibintai laikui bėgant praranda savo apšvietimo savybes, tai nutinka dėl daugelio priežasčių. Dažniausiai automobilių žibintai kenčia nuo aplinkos poveikio ir nuo natūralaus savo dėvėjimosi, medžiagų senėjimo ir pan. „Autofortūna“ serviso specialistai patikrins jūsų automobilio žibintų veikimą ir juos paruoš tinkamam naudojimui.

Plačiau →
Kaip mes dirbame?

Darbų eiga:

01
Konsultacija

Mes Jus pakonsultuosime, nedelskite, susisiekite!

02
Automobilio apžiūra

Mūsų profesionalai apžiūrės automobilį!

03
Gedimų nustatymas

Nustatysime visus automobilio gedimus!

04
Automobilio remontas

Suremontuosime Jūsų automobili itin kokybiškai!

Automobilių servisas

Mūsų kvalifikuoti darbuotojai sutvarkys Jūsų automobilį!

Automobilių nuoma

Galite išsinuomuoti automobilį pas mus!

Automobilių plovykla

Siūlome įvairias automobilio plovimo paslaugas!

Prekyba automobiliais

Prekyba tvarkingais, mūsų serviso patikrintais automobiliais.img